سرویس مرچندایز
برای حرفه‌ای ها

چه یک خواننده محبوب باشید چه یک اینفلوئنسر پرطرفدار، طرحوار به شما این امکان را می‌دهد تا محصولاتی را با برند خود وارد زندگی طرفدارانتان کنید و شکل جدیدی از ارتباط با آنها را تجربه کنید.

همین الان شروع کن!

چرا باید مرچ داشته باشم؟

فروش محصولات اختصاصی برای طرفداران علاوه بر ایجاد جریان درآمد سودآور، دنیایی از مزایای دیگر را نیز ارائه می‌کند.

 • حس تعلق و وفاداری را تقویت می‌کند.طرفداران‌تان با پوشیدن محصولات شما ارتباط عمیق‌تری با جامعه مخاطبان‌تان برقرار می‌کنند.

 • تعامل دنبال‌کنندگان را افزایش می‌دهد.مرچندایز یک روش آزموده شده و قابل اعتماد برای افزایش تعامل و انگیجمنت مخاطبان با محتوای شما است.

 • آگاهی از برندتان را بهبود می‌بخشد.راهی آسان برای انتشار پیام و رسالت برند خود، هر چه که باشد.

 • به طرفداران شما اجازه می‌دهد حمایت خود را نشان دهند.طرفداران شما محتوای شما را دوست دارند و می‌خواهند هرطور که شده آن را ادامه دهید و حتی بیشتر بسازید!

با داشتن طرفداران وفادار و بهره‌گیری از سرویس طرحوار می‌توانید از برند خود کسب درآمد کنید، ارتباط با مخاطبان را تقویت کنید و تعداد دنبال‌کنندگان را افزایش دهید.

راهی مطمئن برای تقویت برند

با طرحوار، می‌توانید کاری کنید که برندتان برای شما کار کند. با ارائه مرچ اختصاصی برای طرفداران، می‌توانید به قلب و ذهن طرفداران خود نفوذ کنید، وفاداری و تعلق آنها را تقویت کنید و جریان درآمد جدیدی ایجاد کنید.

مرچ برای خوانندگان و گروه‌های موسیقی

اگر می‌خواهید گروه خود را تبلیغ کنید، طرفداران خود را افزایش دهید یا صرفا درآمد بیشتری کسب کنید، یک کمپین فروش تیشرت می‌تواند همه این اهداف را برای شما میسر کند؛ چه فروش تیشرت در وب‌سایت گروه شما باشد چه به صورت حضوری در کنسرت، طرحوار نیازهای شما را پاسخ می‌دهد.

مرچ برای اینفلوئنسرها

طرفداران شما از محتوایتان لذت می‌برند، به حرف‌هایتان اعتماد دارند و دیدگاه‌های شما را دوست دارند. با طرحوار، حتی می‌توانید بیشتر از این در زندگی آنها نقش داشته باشید! فروش مرچ یعنی ایجاد یک جریان درآمدی جدید که برعکس درآمد از تبلیغات، به تقویت برند شما کمک می‌کند. همانطور که تعداد فالوورهای شما رشد می‌کند، تقویت رابطۀ شما با آنها ضروری بنظر می‌رسد. با سرویس طرحوار، می توانید به راحتی با مخاطبان خود پیوند برقرار کنید و نام و نشانتان را وارد زندگی روزمرۀ آنها کنید.

مرچ برای یوتیوبرها

اگر در یوتیوب هستید، از قبل می دانید که فروش مرچ ترند این روزهای یوتیوب است. با چاپ بر اساس تقاضا (POD)، راه‌اندازی مرچ آسان و بدون هزینه است. به عنوان یک تولیدکننده محتوا، هیچ راهی برای کامیونیتی‌سازی بهتر از ارائه مرچ‌های منحصر به فرد برای طرفداران سرسختتان وجود ندارد. مرچ روشی عالی برای تولیدکنندگان محتوا برای کسب درآمد از کارشان است. مردم اغلب دوست دارند محصولات مرتبط با افراد مورد علاقه خود را به صورت آنلاین خریداری کنند. به‌عنوان یک یوتیوبر محبوب، شما کاملاً در موقعیت مناسبی هستید که یک مرچ اختصاصی راه‌اندازی کنید.

مرچ برای گیمرها

هواداران دوست دارند حمایتشان را از استریمرها، گیمرها و هر کس دیگری که محتوای مورد علاقه‌شان را منتشر می کند، با مرچهای اختصاصی نشان دهند. با طرحوار، می‌توانید بازی خود را به سطح کاملاً جدیدی ببرید، از تجربه استریم خود بیشتر کسب درآمد کنید، نفوذ خود را به خارج از حوزه دیجیتال گسترش دهید و یک کامیونیتی فعال بسازید.

مرچ برای پادکسترها

طی چند سال گذشته، قابلیت فروش محصولات اختصاصی از طریق پادکست افزایش یافته است. در واقع، برخی برآوردها به دو برابر شدن فروش مرچ در هر سال برای سازندگان محتوای پربیننده اشاره دارد. مشکلات موجودیِ محصول در مرچ‌های پادکست رایج است؛ زیرا وقتی یک آیتم یا ایده ترند می شود، باید نسبت به تقاضای عمومی مقیاس‌پذیر باشد چون اتمام موجودی آخرین چیزی است که در هنگام صعود تعداد فروشتان می‌خواهید. خوشبختانه، با چاپ بر اساس تقاضا این مشکل برطرف می‌شود. حجم سفارشات مهم نیست، همیشه راهی برای راضی نگه داشتن همه و تامین محصولات وجود دارد.

  خدمات ما

 • استراتژی
 • طراحی
 • زنجیره تامین
 • فروش آنلاین
 • بازاریابی
 • خدمات مشتریان

استراتژی

تیم توسعه، طراحی و مارکتینگ ما دست به دست هم میدهند تا یک برنامه ویژه شما و طرفدارانتان بسازند.

چه محصولاتی داریم؟

هودی دورس

دوستدار محیط زیستدر تهیه هودی ها از الیاف ۱۰۰٪ طبیعی نخ پنبه استفاده شده است که در طبیعت تجزیه می شود و مثل پارچه های پلی استر به محیط زیست آسیب نمی زند.
۵ رنگ - ۵ سایز

پلیور دورس

دوستدار محیط زیستدر تهیه پلیور ها از الیاف ۱۰۰٪ طبیعی نخ پنبه استفاده شده است که در طبیعت تجزیه می شود و مثل پارچه های پلی استر به محیط زیست آسیب نمی زند.
۶ رنگ - ۵ سایز

پازل

زیرلیوانی

کوسن

۶ سایز - ۲ بالشتک

چرا ما متفاوت هستیم؟

فرقی نمی‌کند در چه زمینه ای فعالیت می‌کنید، ما برای شما چیزی را می‌سازیم که شما و مخاطبانتان عاشقش شوید.

اختصاصی

ما به هر کسی به چشم یک برند جداگانه نگاه میکنیم تا مطمئن بشیم هرکاری که میکنیم با در نظر گرفتن شما و جامعه طرفدارانتون باشد.

فناوری محور

ما با تمرکز بر تعامل (Engagement) دنبال کنندگان نگاه مدرنی به مرچندایز داریم و هرقدمی که بر می داریم به پشتوانه داده‌ها و فناوری است.

خیرخواهانه

کار خیر کردن برای ما یک هدف و بخش مهمی از رسالت ماست. سود بسیاری از کارهایی که ما انجام می دهیم به خیریه ها میرسد.

برای دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

تماس با ما
برند شما